» Relacje

Swarovski & Baczyńska – kolekcja jesień/zima 2010

Tajemnicze odcienie granatu, kobieca elegancja i błyszczące wzory. W warszawskim atelier Gosi Baczyńskiej odbyła się premiera kolekcji „Under the Blue” Swarovskiego na sezon jesień/zima 2010.

Na spotkaniu nie zabrakło gości ze świata sztuki, mediów, biznesu a także gwiazd. Edyta Herbuś, Maja Ostaszewska i Agnieszka Popielewicz nie kryły swego zachwytu biżuterią Swarovskiego. Wszystkie miały na sobie luksusowe, kryształowe dodatki.

Kulminacyjnym punktem wieczoru był pokaz kolekcji „Under the Blue” prezentowanej przez pięć modelek. Wystąpiły one w minimalistycznych, lecz eleganckich sukienkach projektu Gosi Baczyńskiej, przygotowanych specjalnie na ten wieczór. Po pokazie goście mogli przymierzyć lśniące dodatki.

Gospodarzami wieczoru były Małgorzata Kożuchowska oraz Ewa Sereczyńska, Country Manager Poland Consumer Goods, która opowiadała o znaczeniu premiery dla Swarovskiego w Polsce.

Kolekcja “Under the Blue” Swarovskiego została zainspirowana surowym, nordyckim krajobrazem, lodowymi horyzontami i zamarzniętymi przestworzami. Z całości wyłaniają się naturalne elementy, zamarznięta woda, chmury, wiatr, cisza. Biżuteria i dodatki doskonale wkomponowują się w styl vintage, chłodne tony przechodzące od odcieni nordyckiego błękitu do stonowanych szarości oraz subtelności kryształowych koralików.

Materiały prasowe.

Dodano:
Tagi: , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio