» Newsy

Amerykanie myślą jak faceci

Komedia “Think Like a Man” zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office.

Obraz powstał na podstawie książki Steve’a Harveya, “Act Like a Lady, Think Like a Man: What Men Really Think About Love, Relationships, Intimacy, and Commitment”. Harvey, gospodarz programu “Steve Harvey Morning Show”, poznał w życiu wiele wspaniałych, zadbanych kobiet, które równocześnie potrafią prowadzić firmę, wychowywać kilkoro dzieci i aktywnie żyć także poza pracą i domem. Większość z nich nie umiała jednak przetrwać w związku z mężczyzną. Harvey twierdzi, że zna powód tych niepowodzeń i przekonuje, że w sprawach miłosnych kobiety nie powinny radzić się innych kobiet, ale wyłącznie mężczyzn. W rolach głównych występują Chris Brown, Gabrielle Union, Meagan Good, Jerry Ferrara, Regina Hall, Taraji P. Henson i Kevin Hart. Dzieło zarobiło po pierwszym weekendzie 33 miliony dolarów.

Oczko niżej uplasowała się druga nowość, “Szczęściarz”, którego głównym bohaterem jest żołnierz stacjonujący w Iraku (Zac Efron). Nosi przy sobie, na szczęście, fotografię kobiety, której nie zna (Taylor Schilling). Po powrocie z wojny chłopak postanawia ją odnaleźć. Film zarobił 22,8 miliona dolarów.

Ostatni debiut w top 10 to “Chimpanzee” z ponad 10 milionami zysku i 4. lokatą. Dokumentalna produkcja Disneya ukazuje losy 3-letniego szympansa, którego przygarnia dorosły, męski osobnik. Narratorem jest Tim Allen.

1. “Think Like A Man” – 33 miliony dolarów
2. “Szczęściarz” – 22,8 miliona dolarów
3. “Igrzyska śmierci” – 14,5 miliona dolarów
4. “Chimpanzee” – 10,2 miliona dolarów
5. “The Three Stooges” – 9,2 miliona dolarów
6. “Domek w lesie” – 7,75 miliona dolarów
7. “American Pie: Zjazd absolwentów” – 5,23 miliona dolarów
8. “Titanic” – 5 milionów dolarów
9. “21 Jump Street” – 4,6 miliona dolarów
10. “Królewna Śnieżka” – 4,11 milionów dolarów

aka | imdb.com

Dodano:
Tagi: ,
.

Polecamy: Show Film Studio