» Newsy

Konkurs – Festiwal Filmów Świata 3 Żywioły

Już 20 kwietnia w Warszawie rusza Festiwal Filmów Świata 3 Żywioły.


Więcej na temat Festiwalu znajdziecie na Kulisach Kultury oraz na stornie festiwalu. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla Was prawdziwą ucztę filmową!  My szczególnie polecamy film “Cold” w reżyserii Ansona Fogela.

Przez 26 lat szesnaśćie ekspedycji próbowało zdobyć zimą himalajski ośmiotysięcznik Gaszerbrum II. Film opisuje przeżycia znanych himalaistów (Simone Moro, Denisa Urubko i Cory Richardsa) podczas pierwszego zimowego wejścia na ten szczyt. Ta wspinaczka omal ich nie zabiła. Cierpienie, moralność, zwątpienie w obliczu wyjątkowego zimna. Film z osobistej perspektywy uczestnika wyprawy.

Film zdobył uznanie na wielu światowych festiwalach. Będzie on prezentowany w kinie Wisła już w sobotę, 21 kwietnia. My mamy dla Was podwójne zaproszenia na seans!

Więcej informacji na temat konkursu, w którym możecie wygrać bilety na film “Cold”, znajdziecie na fun page naszego programu kulturalnego After Art. Natomiast informacji na temat pozostałych filmów prezentowanych na Przeglądzie, szukajcie na stronie Festiwalu Filmów Świata 3 Żywioły.

 

 

Dodano:
Tagi: , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio