» Newsy

“Krew z krwi” Agaty Klueszy i Xaverego Żuławskiego

11 kwietnia Canal + zaprezentuje nową produkcję – serial “Krew z krwi” w reżyserii Xawerego Żuławskiego i z Agatą Kuleszą w głównej roli.

Pierwszy odcinek będzie udostępniony wszystkim abonentom platformy Cyfra+, równolegle w paśmie odkodowanym i w internecie w ramach Cyfra+ Online w serwisie na życzenie. Dodatkowo, w dniu premiery, na czas emisji serialu, odkodowany sygnał zostanie udostępniony także sieciom kablowym. Kolejne odcinki oglądać będą na wyłączność klienci Cyfry + i sieci kablowych posiadający pakiety i opcje z kanałami premium Canal+.

Produkcja, utrzymana jest w klimacie dramatu sensacyjnego. Opowiada o kobiecie, która w wyniku splotu zdarzeń, wbrew sobie, wchodzi w
niebezpieczny układ z mafią. Główną rolę zagrała Agata Kulesza, a partnerują jej Aleksander Domogarov, Łukasz Simlat, Iza Kuna, Mariusz
Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Iwona Bielska, Małgorzata Buczkowska, Andrzej Andrzejewski, Jerzy Grałek, Zbigniew Stryj, a także młodsi aktorzy Maciej Musiał i Małgorzata Kozłowska.

karo | Canal Plus

Dodano:
Tagi: , ,
.

Polecamy: Show Film Studio