» Newsy

Mischa Barton straci nadzieję

W Rzymie pod koniec marca ruszają zdjęcia do “Hope lost”. Thriller poruszy problem handlu ludźmi, a sfinansowany zostanie przez włoskie studio filmowe.

Barton, znana szerszej publiczności z serialu “Życie na fali”, zagra młodą dziewczynę, która znudzona życiem w małej, rumuńskiej wiosce postanowi odmienić swój los. Pewnego wieczoru, podczas jednej z imprez w lokalnej dyskotece, poznaje producenta, który proponuje jej występ w reality show w słonecznej Italii. Bohaterka postanawia wykorzystać zesłaną jej przez los szansę. Jednak marzenie o życiu w przepychu, znanym z włoskich oper mydlanych, zderza się brutalnie z rzeczywistością, gdy okazuje się, że została sprzedana do domu publicznego. Teraz musi nauczyć się czym jest życie na ulicy i jakie zasady nim rządzą.

Oprócz Mischy Barton w obsadzie pojawi się m.in. Michael Madsen (“Sin City”, “Kill Bill”) i Daniel Trejo (“Maczeta zabija”, “Desperado”). Sięgając do dorobku aktorskiego obu panów możemy być pewni, że nie zagrają dobrych i grzecznych. Obraz zapowiada się ciekawie i porusza ważny społecznie problem. Handel kobietami to zmora świata zachodniego. Na razie nie wiadomo kiedy będziemy mogli tłumnie ruszyć do kin, ale zapewne nie wcześniej niż na początku przyszłego roku.

Poniżej prezentujemy zwiastun trzeciego i zarazem ostatniego sezonu “Życia na fali” z udziałem Mischy Barton.

Natalia Romaniuk

 

Dodano:
Tagi: , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio