» Newsy

Charlie Sheen zostanie dziadkiem

Znany z imprezowego stylu życia i licznych romansów Charlie Sheen już za kilka miesięcy zostanie dziadkiem. Dziecka spodziewa się jego 28-letnia córka Cassandra Estevez.

47-letni aktor podzielił się ze światem radosnymi wieściami w show Davida Lettermana. – Za kilka miesięcy zostaniesz… – drażnił gwiazdora gospodarz programu. – Zostaniesz…

- Dziadkiem – odpowiedział w końcu aktor. – To cudowne, choć chyba nie jestem jeszcze gotowy na przyjęcie tytułu “dziadka”.

Cassandra jest córką Sheena z jego związku ze szkolną miłością, Paulą Profit. W 2010 roku poprowadził dziewczynę do ślubu z Caseyem Huffmanem.

Sam Sheen był trzykrotnie żonaty – z Donną Peele (1995-1996), Denise Richards (2002-2006, para doczekała się 2 córek: Sam i Loli) oraz z Brooke Mueller (2008-2011, związek zaowocował bliźniakami Bobem i Maxem). Ostatnio spotyka się z gwiazdą filmów dla dorosłych, 24-letnią Georgią Jones.

Zawodowo aktor nadal zajęty jest pracą nad serialem “Jeden gniewny Charlie”. Niedługo będziemy go mogli podziwiać również w filmach “A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III” Romana Coppoli oraz “Machete Kills” Roberta Rodrigueza.

karo | contactmusic

Dodano:
Tagi:
.

Polecamy: Show Film Studio