» Newsy

Wybierz się na set DJ-a Shadowa

DJ Shadow w marcu odwiedzi nasz kraj. Do sprzedaży trafiły właśnie bilety na występy.

Amerykanin przyjedzie w ramach projektu All Basses Covered. Muzyk zaprezentuje swe sety 14 marca w klubie Sfinks700 w Sopocie, dzień później w poznańskim SQ i 16 marca w klubie Basen w Warszawie.

Josh Davis, jak naprawdę nazywa się DJ Shadow, łączy w swej twórczości elementy hip-hopu, muzyki elektronicznej, funku, rocka, jazzu, soulu, ambientu. Uznanie przyniósł mu już debiutancki album “Endtroducing…..” z 1996 roku. Na drugi longplay, fani musieli czekać sześć lat. Wydawnictwo “The Private Press” potwierdziło status artysty. Z krążka pochodzi największy przebój muzyka, “Six Days”. Trzecie regularne wydawnictwo Shadowa to “The Outsider” z 2006 roku. We wrześniu 2011 roku wydał jak na razie ostatni longplay, “The Less You Know, the Better”.

DJ Shadow współpracował z takim sławami jak Zack De La Rocha (Rage Against The Machine), Jon Spencer Blues Explosion czy Mos Def. Stworzył niezapomniane remiksy utworów autorstwa Keane, Beastie Boys i Depeche Mode.

Ceny wejściówek:
limitowana I pula: 55 zł
przedsprzedaż II I III pula: 59/65 zł
w dniu imprezy: 69 zł do północy / 75 zł po północy

Liczba biletów w każdej puli jest limitowana.

Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce. Sprzedaż internetowa: Ticketpro.pl oraz Muno.pl.

aka | Illegal Breaks

Dodano:
Tagi:
.

Polecamy: Show Film Studio