» Newsy

Fred Savage wyreżyseruje Charlize Theron

Dziecięcy gwiazdor “Cudownych lat”, obecnie 37-latek, Fred Savage jest kandydatem do fotela reżyserskiego komedii “Ladies Night”. W głównej roli ma wystąpić Charlize Theron.


Choć szczyt popularności Savage’a przypadł na przełom lat 80. i 90., nie rozstał się on z show-biznesem. Regularnie pojawia się na małym ekranie – ostatnio m.in. w “Dwóch spłukanych dziewczynach”, “Współczesnej rodzinie”, “Sparowanych” i “Happy Endings”. Kilka razy stanął również za kamerą – jego dziełem jest m.in. film “Małolaty na obozie”. Jeżeli jego pomysły i warunki spodobają się producentom “Ladies Night” – Savage po raz pierwszy będzie miał szansę na realizację dużego projektu z hollywoodzką gwiazdą w głównej roli.

Główną bohaterką filmu jest kobieta, która postanawia całkowicie odmienić swoje życie po tym, jak zdaje sobie sprawę, iż jej chłopak nie jest gotowy na to, by się zaangażować. Dziewczyna decyduje się na wyjazd do Nowego Jorku. Musi zrobić jeszcze tylko jedną rzecz – spędzić szaloną noc ze swoimi koleżankami. Projekt ma być utrzymany w klimacie “Druhen”.

Scenariusz komedii napisał twórca “Happy Endings” – David Caspe. Produkcja zaplanowana jest na początek 2014 roku.

Charlize Theron mogliśmy ostatnio oglądać w “Prometeuszu” oraz w “Królewnie Śnieżce i Łowcy”. Ostatnie miesiące aktorka spędziła na planie “Mad Max: Fury Road”.

karo | Collider.com

Dodano:
Tagi: , ,
.

Polecamy: Show Film Studio