» Newsy

“Gwiezdne wojny VII” dopiero na Święta 2015

Fani “Gwiezdnych wojen” będą musieli poczekać na nową część sagi. Studio Walta Disneya właśnie przesunęło datę premiery na inny termin.


Pierwotnie film “Star Wars: Episode VII” miał trafić do kin latem 2015 roku. Dziś wiemy już, że premiera odbędzie się 18 grudnia 2015 roku.

- Możemy oficjalnie potwierdzić, że właśnie w ten dzień siódmy epizod “Gwiezdnych wojen” trafi na ekrany – poinformowali przedstawiciele studia Walta Disneya. – Sezon świąteczny to dobry czas na wizyty w kinie. Poza tym chcemy mieć pewność, że dostarczymy wam najlepszy film, na jaki nas stać.

Przypomnijmy, że w ubiegłym miesiącu reżyser J.J. Abrams przejął obowiązki scenarzysty od Michaela Arndta, który przez ostatni rok pracował nad fabułą siódmego epizodu. Wraz z Abramsem scenariusz napisze Lawrence Kasdan. Sam reżyser potwierdził dziś, że to nie zła jakość tekstu Arndta wymusiła te przetasowania, ale pośpiech i goniące terminy.

Prace na planie ruszą wiosną 2014 roku. Do swoich ról mają powrócić Ian McDiarmid, Ewan McGregor, Harrison Ford, Mark Hamill i Carrie Fisher.

akomi | worst previews

Dodano:
Tagi: , , , , , , , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio