» Newsy

Gary Oldman w “Gwiezdnych wojnach”

Nie tylko Zac Efron, ale i Gary Oldman otrzymał zaproszenie do rozmów na temat roli w nowym filmie z serii “Gwiezdne wojny”.


Kilka dni temu Efron potwierdził, że spotkał się z twórcami kolejnej odsłony sagi. Dziś także Oldman poinformował media, że reżyser J.J. Abrams i producenci zaprosili go na rozmowę.

- Owszem, dzwonili do mnie – przyznał Oldman. – Ale jeszcze się nie cieszę. Będę pił szampana w samolocie, w drodze powrotnej z planu. Nie podpisaliśmy jeszcze żadnej umowy, ale rozmawiamy. Saga “Gwiezdne wojny” nie byłaby moją pierwszą wysokobudżetową serią. “Harry Potter”, “Batman”, “Planeta małp”… już to przerabiałem.

Przypomnijmy, że w obsadzie “Star Wars: Episode VII” znaleźli się już Ian McDiarmid (imperator Palpatine), Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Harrison Ford (Han Solo), Mark Hamill (Luke Skywalker) i Carrie Fisher (księżniczka Leia), a także Jack O’Connell. Na ekranie ponownie zobaczymy również R2-D2. Zdjęcia rozpoczną się w maju i będą z początku realizowane w Wielkiej Brytanii. Obraz zagości w kinach 18 grudnia 2015 roku.

Gary’ego Oldmana będziemy mogli podziwiać od 7 lutego w filmie “RoboCop”.

akomi | Collider.com

Dodano:
Tagi: , , , , , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio