» Relacje

“Obława” – relacja z premiery

Dziś premiera długo wyczekiwanego filmu Marcina Krzyształowicza “Obława”. Jest to jeden z najbardziej poruszających filmów ostatnich lat. Przygotowaliśmy dla Was relację z oficjalnej premiery filmu, na której mieliśmy okazję porozmawiać z twórcami filmu.

Z jednej strony partyzancka ballada, pokazująca mroczne czasy okupacji, z drugiej wstrząsający wojenny thriller. Film ukazuje oblicze okupacji z perspektywy partyzanta, zmagającego się nie tylko z wrogim najeźdźca, ale także ze zdradą w swoich szeregach, oraz własną ciemną przeszłością.

W rolach głównych pojawili się najwięksi polscy aktorzy, tacy jak Marcin Dorociński, Weronika Rosati, Maciej Stuhr czy Sonia Bohosiewicz. Doskonała gra aktorska, świetny scenariusz i znakomite zdjęcia sprawiły, że zarówno film jak i jego twórcy już zostali obsypani prestiżowymi nagrodami, krytycy natomiast piszą o nim w sposób niezwykle pochlebny. Film bez wątpienia zaliczyć należy do grona tych, które każdy powinien wpisać na swoją listę “trzeba zobaczyć”.

Zachęcamy również do przeczytania recenzji filmu pod tym adresem.

KK

Dodano:
Tagi: , , , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio