» Relacje

Czesław Mozil „Nie jestem taki god damn sexy”

W romantycznej komedii „Facet (nie) potrzebny od zaraz” zagrali m.in.  Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig,  Anna Czartoryska-Niemczycka, Maciej Stuhr i debiutujący na dużym ekranie Czesław Mozil.

Czesław Mozil (albo jak kto woli Śpiewa) wydał kilka płyt (w tym też niezłe), stał się gwiazdą za sprawą X-Factora, poprawił stan konta dzięki reklamie Playa, a jego głos idealnie pasował do bałwanka Olafa w animacji „Kraina Lodu”. Teraz Mozil zadebiutował w kinie.  W epizodycznej roli jednego z ekschłopaków głównej bohaterki Zosi, którą zagrała Katarzyna Maciąg. Mozil jest w filmie muzykiem i właścicielem modnego klubu ( czyli zagrał niemal siebie), ale też jedynym męskim bohaterem , który trafia z Zosią do łóżka.

Zadanie aktorskie, które miał do wykonania nie należało do największych, ale duński Polak zrealizował je co najmniej poprawnie i nabrał smaku na kolejne podobne. Mozil otwartym tekstem zadeklarował, że czeka na telefony od producentów seriali i sitcomów. Jest w Warszawie i jest do dyspozycji. Być może zatem autorka scenariusza i reżyserka filmu Weronika Migoń stworzyła nieco przypadkiem nową, telewizyjną gwiazdę, a przynajmniej dała Czesławowi szansę na stanie się nią. Fani „M jak miłość”. „Lekarzy” czy nawet „Klanu” – szukajcie w swoich sercach miejsca dla Mozila.

 

Dodano:
Tagi: , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio