» Newsy

Adele śpiewa “Skyfall” dla Bonda

Wczoraj, równo o godzinie 0:07 czasu londyńskiego Adele opublikowała piosenkę “Skyfall” – numer przewodni do 23. filmu o przygodach Jamesa Bonda.

 

Artystka dołączyła do takich gwiazd jak Shirley Bassey, Paul McCartney, Duran Duran, a-ha, Tina Turner, Garbage, Sheryl Crow czy Jack White i Alicia Keys.

Nad utworem Angielka pracowała z Paulem Epworthem. Sesja odbyła się w Abbey Road Studios. Artystkę wspierała 77-osobowa orkiestra.

- Na początku trochę się wahałam – przyznaje gwiazda. – To wielka presja. Od razu znajdujesz się w centrum uwagi. Zakochałam się jednak w scenariuszu, a Paul miał wspaniałe pomysły na tę piosenkę, ostatecznie więc zgodziłam się bez trudu.

Piosenki można posłuchać poniżej

W “Skyfall” lojalność Bonda (Daniel Craig) względem M (Judi Dench) zostanie poddana próbie. Bez względu na konsekwencje, 007 będzie musiał wytropić i zniszczyć zagrożenie, wobec którego staje MI6. W obrazie występują także Javier Baardem, Ralph Fiennes, Helen McCrory, Bérénice Marlohe, Naomie Harris i Ben Whishaw. Za kamerą stanął z kolei Sam Mendes. Obraz wejdzie do kin już 26 października.

Ostatni album Adele to multiplatynowy “21″.

aka | inf. własna

Dodano:
Tagi: , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio