» Newsy

Gotye prezentuje orkiestrę You Tube

Gotye zamieścił w sieci remix swojej piosenki “Somebody That I Used to Know”. Na nową wersję złożyły się nagrania użytkowników You Tube, którzy prezentowali w internecie własne covery lub parodie przeboju.

Po sukcesie utworu na You Tube jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się amatorskie wykonania wielbicieli Gotye i jego najsłynniejszego singla. Artysta postanowił im podziękować, łącząc co ciekawsze covery i parodie w jeden remix.

- Niechętnie dokładam kolejną interpretację do imponującego stosu istniejących przeróbek “Somebody That I Used to Know” – tłumaczy Gotye. – Nie mogłem się jednak oprzeć. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na “Somebody That I Used to Know” przez You Tube. Jesteście niesamowici! Cały materiał audio i wideo pochodzi z portalu, każde z nagrań było coverem lub parodią mojej piosenki. Nie dodawałem żadnych nowych dźwięków do miksu. Użyłem tylko paru filtrów oraz dostosowałem tempo i tonacje, aby wszystko się ładnie zgrało.

Dzieło Gotye i użytkowników You Tube można obejrzeć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Gotye wystąpi 5 listopada na warszawskim Torwarze. Dorobek artysty zamyka album “Making Mirrors”, który do polskich sklepów trafił w lutym 2012 roku.

akomi | digital spy

Dodano:
Tagi: , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio