» Newsy

Stołeczne Wianki nad Wisłą już 23 czerwca

Wianki nad Wisłą to jedno z niewielu darmowych wydarzeń plenerowych organizowanych na tak dużą skalę w Warszawie. Od wielu lat to najchętniej odwiedzana rodzinna impreza w stolicy, która od 1996 roku zgromadziła ponad 500  tysięczną publiczność. Otwarta formuła oraz wyjątkowo bogaty program artystyczny czynią ją atrakcyjną zarówno dla warszawiaków jak i gości stolicy. Tegoroczna współpraca z partnerami medialnymi – Radiem ZET i TVP 2 sprawią, że cała Polska będzie mogła zobaczyć i usłyszeć zabawę podczas Nocy Świętojańskiej w Warszawie i początek letniej trasy koncertowej Lato ZET i Dwójki.

Koncert wiankowy odbędzie się w sobotę 23. czerwca. Na ogromnej scenie o wymiarach 20 x 30 metrów, przy najlepszej klasy nagłośnieniu wystąpią między innymi: Katie Melua, Wilki i Edyta Górniak, a ze specjalnie przygotowanym na ten wieczór perfomance’m muzycznym, w towarzystwie znakomitych gości zagra L.U.C. Początek imprezy o godz. 20 na Podzamczu.

W tym roku po raz pierwszy partnerem Stołecznej Estrady w organizacji wydarzenia będzie Radio ZET, które 23 czerwca w Warszawie rozpocznie letnią trasę „Lato Zet i Dwójki”.

Organizatorzy: Stołeczna Estrada i Radio ZET. Szczegóły: na stronie www.estrada.com.pl

 

 

Dodano:
Tagi: , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio