» Newsy

Animowany słonik i kolorowe kaczki na koncercie Gotye

Za niespełna tydzień, 5 listopada na warszawskim Torwarze wystąpi Gotye. Ważną część koncertu stanowić będą wizualizacje.

- Niedługo ruszmy w europejską trasę i postanowiliśmy dodać kilka nowych wizualizacji – można było przeczytać niedawno na Facebooku artysty. – Prosiliście, by je zamieścić w sieci, więc oto one.

Za zwiastun graficznej oprawy koncertu posłużył animowany klip do “Seven Hours With A Backseat Driver”. Wideo, którego bohaterem są kolorowe zwierzęta prezentujemy poniżej.

Nieco inną stylistykę przedstawia wideo do “Dig Your Own Hole”, które także posłuży za cześć wizualizacji podczas występu. Filmik, również animowany prezentujemy poniżej.

Gotye zasłynął piosenką “Somebody That I Used To Know”, promującą płytę “Making Mirrors”, która ukazała się w lutym 2012 roku i już w pierwszym dniu sprzedaży pokryła się platyną.

W roli supportu w Warszawie pojawi się młody, australijski muzyk – Jonti.

W dniu koncertu kasa biletowa na Torwarze czynna będzie od godziny 16:00. Bilety dostępne są w cenie 120 zł – stojące (płyta) / 130 zł – siedzące. Wejście od godziny 18:00. Początek imprezy o 19:00.

aka | inf. własna

Dodano:
Tagi: , ,
.

Polecamy: Show Film Studio