» Newsy

Premiera Linkin Park już za kilka dni

Nowe wydawnictwo Linkin Park ma się ukazać jeszcze w tym miesiącu. Tymczasem DJ formacji, Joe Hahn zapowiada, że fani mogą się przygotować na niezapomniane doznania.


W wywiadzie dla magazynu “Rolling Stone” zdradził, że frontman Chester Bennington jeszcze nigdy nie był tak produktywny.

- Proces twórczy Chestera jest czymś niesamowitym – mówi Hahn. – Wchodzimy do studia z materiałem i zadajemy sobie pytanie: “Jak do tego doszło?”. On ma naprawdę bogate wnętrze, można to dostrzec patrząc na jego występy.

Z efektami pracy Benningtona i spółki będzie można zapoznać się 29 października. Wtedy na sklepowe półki trafi album z remiksami “Recharged”. Produkcją zajęli się Mike Shinoda i Rick Rubin. Na zestaw mają trafić nowe wersje utworów z longplaya “Living Things”. W realizacji przeróbek brali udział Pusha T, Datsik, KillSonik, Bun B i Money Mark. W zestawie znajdzie się również remiks kawałka “A Light That Never Comes” w wykonaniu Ricka Rubina.

Chester Bennington współpracował ostatnio ze Stone Temple Pilots, razem nagrali numer “Out Of Time”, do posłuchania tutaj. Wokalista ma ruszyć z kapelą w trasę koncertową.

Studyjną dyskografię Linkin Park zamyka wydawnictwo “Living Things” z 2012 roku.

AniCeg | gigwise

Dodano:
Tagi:
.

Polecamy: Show Film Studio