Teatr i sztuka

“Broadway Street – The Show” w Teatrze Rampa

Wielkie przeboje światowego musicalu w trzech językach, międzynarodowa obsada i polska scena. Śpiew, taniec, gra świateł i cieni. To właśnie Broadway Street!

Teatr Rampa w Warszawie oraz Jakub Wocial prezentują dwugodzinną pigułkę najlepszego musicalu, obejmującą oba stulecia jego istnienia.

To jedyna okazja, by w kraju nad Wisłą usłyszeć na żywo gigantów europejskiej sceny muzycznej, wykonujących przeboje z największych spektakli gatunku. The Phantom of the Opera, Les Misérables, Love Never Dies, Taniec Wampirów, Jesus Christ Superstar, Chicago, Funny Girl, Sweet Charity, Parade, Wicked, Next to Normal, Brooklyn – to tylko niektóre z tytułów, z których utwory rozbrzmiewają na naszej scenie!

24 listopada wystąpią: Jakub Wocial, inicjator koncertu, niezapomniany Herbert z warszawskiej wersji Tańca Wampirów oraz jego goście z Polski i Europy: Marta Czerska, Sabina Golanowska, Emilia Kudra, Sanne Miello, Florian Soyka. Jak to w świecie musicalu, nie brakuje również jego nieodłącznego elementu – tańca. Zapewniają go Ilona Gumowska oraz Natalia Maria Wojciechowska, solistka z Opery Narodowej i Teatru Roma.

25 listopada wystąpią: Jakub Wocial, Sanne Mieloo, Florian Soyka oraz gwiazda światowych musicali Pia Douves.

więcej:

http://www.broadwaystreettheshow.com/

Dodano:
Tagi: , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio