Teatr i sztuka

Ruszyły zapisy na warsztaty teatralne w nowym sezonie!

Zapraszamy dzieci i młodzież na nowe warsztaty teatralne oraz zajęcia – działającego już od 40 lat – Ogniska Teatralnego.

Dla studentów i licealistów przygotowaliśmy program szkoleń instruktorskich. Zapisy od 22 sierpnia!

OGNISKO TEATRALNE
DZIECI I MŁODZIEŻ 10 – 19 LAT

Aktorzy, tancerze, muzycy i instruktorzy teatralni przez cały rok będą kształcić młodych ludzi w interpretacji wiersza i prozy, tańcu, piosence i umuzykalnieniu, technice improwizacji, warsztacie reżyserskim i wielu innych umiejętnościach scenicznych, rozwijających talenty i osobowość uczestników.

Zapisy na egzamin do Ogniska przyjmujemy w dniach 22-26 sierpnia 2012

SZCZEGÓŁY

NOWE WARSZTATY W OGNISKU TEATRALNYM
DZIECI I MŁODZIEŻ 10 – 15 LAT

Wraz z Fundacją Artystyczną Młyn otwieramy nową ścieżkę edukacji teatralnej dla dzieci i młodzieży. Natalia Fijewska-Zdanowska – instruktorka, reżyser, dramaturg i pedagog – poprowadzi autorskie zajęcia, podczas których wspólnie z młodymi artystami stworzy spektakl teatralny. Od października ruszą zajęcia w dwóch grupach wiekowych: 10-13 lat (IV-VI klasa szkoły podstawowej) i 13-15 lat (I-III klasa gimnazjum).

SZCZEGÓŁY

SZKOLENIE DLA INSTRUKTORÓW TEATRALNYCH
LICEALIŚCI I STUDENCI

Fundacja Artystyczna Młyn oraz Teatr Ochoty zapraszają studentów i licealistów do udziału w bezpłatnym szkoleniu i stażu dla przyszłych instruktorów teatralnych. W programie: warsztat z prowadzenia zajęć twórczych z dziećmi (32 godz.), staż w warszawskich podstawówkach oraz realizacja przedstawienia z dziećmi. Szkolenie przeprowadzi doświadczony instruktor teatralny, reżyser i pedagog Natalia Fijewska-Zdanowska, która w ciągu 12 lat pracy jako instruktor wypracowała swoją metodę pracy teatralnej z dziećmi.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 sierpnia 2012 r.

SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY!

Dodano:
.

Polecamy: Show Film Studio