» Newsy

Festiwal Filmów Świata – 3 Żywioły!

Trzy dni najlepszych, nagradzanych na światowych festiwalach dokumentów o zmieniającym się świecie, innych kulturach i dalekich podróżach. Od dziś do niedzieli  w warszawskim Kinie Wisła w ramach 3. Trzy Żywioły Festiwal Filmów Świata 2012.

Już dziś – w piątek, 20 kwietnia, do Kina Wisła w Warszawie zjadą miłośnicy dobrych filmów dokumentalnych – rasowego „kina świata”, podróżnicy, odkrywcy i eksploratorzy.

W ramach warszawskiej edycji “Trzy Żywioły Festiwal Filmów Świata”  (20-22 kwietnia 2012)  zapraszamy na żywiołowe imprezy i spotkania z podróżnikami w Klubie Podróżnik

Już w piątek, 20 kwietnia, po spotkaniu z Darkiem Sepioło i emisji filmu “Magia Wielkiego Błękitu” zapraszamy na festiwalowe after party i pokaz filmu niespodzianki – dokumentu “Żyć poza systemem” autorstwa Kasi Cegłowskiej (ok. godz. 22.15)

Sobota i niedziela – wieczorne spotkania, muzyka świata i długie rozmowy o podróżach, przygodach i zmieniającym się świecie. Do Klubu Podróżnik przenosimy się zaraz po zakończeniu projekcji filmów.

Zaś w poniedziałek 23 kwietnia o godz. 19.00 mamy dla Was kolejną niespodziankę i atrakcję – zapraszamy na pofestiwalową promocję książki „Pojechane podróże – szalone wyprawy Trzech Żywiołów”. Będzie to spotkanie z autorami tej wyjątkowej książki „Trzech Żywiołów”: Ryszardem Czajkowskim, Jackiem Szymczakiem, Kasią Gembalik, Mikołajem Golachowskim, Tomkiem Grzywaczewskim, Jarkiem Kuźniarem, Kasią Mazurkiewicz, Piotrkiem Trybalskim i Markiem Tomalikiem.

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na stornie Klubu Podróżnika 3 Żywioły oraz w 3 odcinku naszego programu After Art, którego wypatrujcie już dziś!

Mamy dla Was bilety na seanse. W tej sprawie piszcie do nas na adres konkurs@kulisykultury.pl .

Czekamy!

Dodano:
Tagi: , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio