» Newsy

Po raz trzeci odwiedzimy “Sin City”?

Nie zdążyliśmy zobaczyć drugiej odsłony Basin City, a już pojawiły się pogłoski o kolejnej części obrazu Roberta Rodrigueza i Franka Millera.

- Wczoraj wieczorem obejrzałem z Frankiem nasz nowy film z serii “Sin City” – zdradził Rodriguez. – Frank nie miał żadnych uwag, był w stu procentach zadowolony. A potem powiedział: “Teraz czas na część trzecią”. I zaczął przedstawiać mi pomysły na ten film. On już siedzi w nim myślami. Możemy zatem spodziewać się, że za kilka lat ponownie odwiedzimy tą skorumpowaną i pełną przemocy metropolię.

“Sin City 2: Damulka warta grzechu” wejdzie do polskich kin pod koniec sierpnia. Film będzie opowiadał o odmienionym detektywie (w tej roli Josh Brolin), który postanawia pomóc swojej byłej kochance. Dwight zostaje przez to wplątany w intrygę, która może go przerosnąć. Na ekranie ponownie zobaczymy Mickeya Rourka, Jessicę Albę, Rosario Dawson oraz inne gwiazdy znane z poprzedniej części.

Fani komiksów Franka Millera i twórczości Rodrigueza nie mogą tego przegapić !

W sieci nie jest jeszcze dostępny zwiastun drugiej części “Sin City” przypomnijmy sobie zatem poprzednie “Miasto grzechu” z 2005 r.

Natalia Romaniuk

Dodano:
Tagi: , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio