» Newsy

Ellie Goulding w nowym filmie “Niezgodna”

Między innymi Snow Patrol i Ellie Goulding nagrali kilka utworów na potrzeby soundtracku filmu “Niezgodna”, który już wkrótce trafi do polskich kin.

Niedługo do kin trafi adaptacja powieści Veroniki Roth “Niezgodna”. Książka często była porównywana do, niezaprzeczalnego hitu, “Igrzysk śmierci” Suzanne Collins. Historia Roth to losy szesnastoletniej Beatrice Prior, silnej nastolatki, która nie do końca odnajduje się w podzielonym na frakcje świecie. W rolę Beatrice wcieli się Shailene Woodley. Z pewnością, zaraz po premierze, może pojawić się pokusa do porównania gry Woodley i Jennifer Lawrence, młodej i niezwykle utalentowanej aktorki, odtwórczyni głównej roli w “Igrzyskach śmierci”.

11 marca ukaże się soundtrack z kilkoma brzmieniami Ellie Goulding i jednym utworem Snow Patrol. Możliwe, że niektórzy wiążą z adaptacją “Niezgodnej” pewne nadzieje. – Nadzieje, dotyczące odniesienia takiego sukcesu przez produkcję, jaki odniosły “Igrzyska Śmierci”. Ekranizacja “Niezgodnej”, wzbogacona o piosenki Ellie Goulding, która swoją muzyką błyskawicznie podbiła miliony serc, to rzeczywiście interesująca propozycja. Jaki będzie efekt połączenia? Dowiemy się już 4 kwietnia w kinach.

Joanna Pilska

Dodano:
Tagi: , , , , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio