» Newsy

Jamie Foxx oficjalnie wrogiem Człowieka-Pająka

Jamie Foxx jest już oficjalnie w obsadzie sequela “Niesamowitego Spider-Mana”.

Negocjacje, które rozpoczęły się mniej więcej miesiąc temu, dobiegły końca. Foxx dołączył do ekipy nowej superprodukcji w reżyserii Marca Webba. Aktor wcieli się we wroga Spider-Mana, złoczyńcę Electro, który po porażeniu piorunem zyskał zdolność panowania nad elektrycznością.

- To fantastyczna postać – mówi aktor. – Spotkałem się z Markiem Webbem, spotkałem się z Andrew Garfieldem. Dużo rozmawialiśmy. Myślę, że Electro to ekscytujący bohater do zagrania. To typ genialnego elektryka, który potrafi ściągnąć energię z całego świata i włączyć ją.

Electro przed porażeniem prądem nosił imię Max i był zwykłym robotnikiem w kompanii energetycznej. Matka przez lata nim pogardzała i mówiła, że jest za głupi. Porażenie piorunem nie zabiło go, ale doprowadziło do mutacji jego układu nerwowego. Zyskawszy nowe moce, przywdział kolorowy kostium i przemienił się w antysuperbohatera.

Przypomnijmy, iż Webb potwierdził właśnie zaangażowanie Dane’a DeHaana do roli Harry’ego Osborna. W filmie, który powstaje na podstawie scenariusza Roberto Orciego, Aleksa Kurtzmana i Jeffa Pinknera, zagrają również Andrew Garfield (Spider-Man), Emma Stone (Gwen Stacy) i Shailene Woodley.

Zdjęcia do kontynuacji “Niesamowitego Spider-Mana” mają wystartować już za kilka tygodni, a premiera zaplanowana jest na maj 2014 roku.

karo | contactmusic

 

Dodano:
Tagi: , ,
.

Polecamy: Show Film Studio