» Newsy

Kate Winslet poleci w kosmos

Kate Winslet dostała wspaniały prezent ślubny – podróż w kosmos.

Aktorka wyszła za Neda Rocknrolla, krewniaka Richarda Bransona. Zamożny wuj, sprezentował nowożeńcom miejsca w swym statku Virgin Galactic, którym organizować będzie turystyczne loty w kosmos. Cena takiej przyjemności to 124 tysiące funtów. Pierwsze loty mają odbyć się w przyszłym roku. Wycieczka na orbitę trwać ma 2 godziny.

Ceremonia odbyła się w grudniu w Nowym Jorku. Miała bardzo kameralny charakter. – Na uroczystości obecne były dzieci Kate Winslet oraz kilkoro najbliższych członków rodziny i przyjaciół – mówi rzecznik aktorki.

Do zaręczyn doszło latem, ale parze udało się zachować związek w tajemnicy. Według plotkarzy o ślubie nie wiedzieli nawet rodzice zakochanych, a Winslet do ołtarza poprowadził Leonardo DiCaprio.

Nie do końca wiadomo w jakich okolicznościach gwiazda poznała Rocknrolla, ale przypuszcza się, iż mogło do tego dojść w 2011 roku, gdy Winslet przyjęła wakacyjne zaproszenie Richarda Bransona do jego posiadłości na Necker Island.

Winslet była już dwukrotnie zamężna – w latach 1998-2001 z Jimem Threapletonem, a od 2003 do 2010 z Samem Mendesem.

Ned Rocknroll urodził się jako Abel Smith, ale zmienił swoje imię i nazwisko. Na co dzień pracuje dla Virgin Galactic. Wcześniej, przez dwa lata, był żonaty z Elizą Pearson.

Winslet zagrała ostatnio w komedii “Movie 43″.

karo | e!online

Dodano:
Tagi:
.

Polecamy: Show Film Studio