» Newsy

Penélope Cruz spodziewa się dziecka?

Media plotkarskie huczą od doniesień na temat rzekomej ciąży Penélope Cruz. Gwiazda na razie ani nie potwierdziła ani nie zdementowała pogłosek.


Penélope Cruz i Javier Bardem mają już dwuletniego synka Leonarda. O ciąży aktorki donosi plotkarski serwis New York Post Page Six.

Cruz i Bardem zaczęli się spotykać w 2007 roku. W lipcu 2010 ślubowali sobie miłość w trakcie kameralnej uroczystości w domu przyjaciół na Bahamach.

Dla aktorki macierzyństwo to bardzo ważne doświadczenie. W wywiadach chętnie powtarza jak bardzo zmieniło jej życie. – Od pierwszej sekundy ogarnia cię miłość – opowiada. – To rewolucja. Macierzyństwo zmienia wszystko w ciągu chwili. Matka natura jest bardzo mądra i daje nam dziewięć miesięcy na to, by przygotować się na ten moment. Potem nic już nie jest takie, jak wcześniej.

- Chcę, by mój syn, moje dzieci – jeżeli będę miała ich więcej – dorastały z dala od gwiazdorskiego zamieszania, by były anonimowe – dodaje Cruz. – Fakt, że wykonujemy taki zawód, nikomu nie daje prawa, by wkraczał w nasze życie prywatne.

Bardema mogliśmy ostatnio oglądać w filmie “Skyfall”, a Cruz w “Zakochanych w Rzymie”. Wkrótce gwiazdę zobaczymy w filmach “Przelotni kochankowie” oraz “The Counselor”.

karo | contactmusic

Dodano:
Tagi: ,
.

Polecamy: Show Film Studio