» Newsy

“Anioł”: Wojtek Smarzowski znowu na planie

Choć “Drogówka” dopiero co weszła do naszych kin, Wojciech Smarzowski nie ma czasu na odpoczynek. Zajęty jest już pracą na planie kolejnego filmu – “Anioła”.

 

Zdjęcia do produkcji, za której podstawę posłużyła książka Jerzego Pilcha, wystartowały już jesienią – w Krakowie. Obecnie trwa druga, zimowa tura zdjęć. Na początku lutego Smarzowski pracował w skansenie pod Nowym Sączem. Obok aktorów stawiło się około 200 statystów. Pod tym adresem można zobaczyć jak sobie radzili.

Jednocześnie swoją działalność rozpoczął profil produkcji na Facebooku. Można tu znaleźć zarówno zdjęcia aktorów, jak i reportaże z planu.

Przypomnijmy, iż “Anioł” to poruszająca historia człowieka walczącego z nałogiem alkoholowym, opowieść o niełatwej, momentami tragicznej walce o przetrwanie, zwątpieniu, nadziei, kolejnym upadku, wielkiej determinacji. To także opowieść o odwzajemnionej miłości do kobiety, która jest dla bohatera ostatnią szansą na powrót do normalności i wyzwolenie się z choroby.

OGLĄDAJ WIĘCEJ: RELACJA Z PREMIERY FILMU “NIEULOTNE”

W głównej roli zobaczymy Roberta Więckiewicza. Partnerują mu Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz, Marian Dziędziel, Kinga Preis, Iza Kuna, Iwona Bielska, Arkadiusz Jakubik, Marcin Dorociński oraz Jacek Braciak.

Premiera filmu zaplanowana została na przyszły rok.

karo | naszemiasto.pl

Dodano:
Tagi: , , , , , , , , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio