» Newsy

Laureatka Oscara w “Gwiezdnych wojnach”

Nagrodzona w tym roku Oscarem za rolę w dramacie “Zniewolony” Lupita Nyong’o prowadzi rozmowy z J.J. Abramsem w sprawie udziału w filmie “Star Wars: Episode VII”.

Szczegóły dotyczące w jaką postać aktorka miałaby się wcielić, trzymane są w tajemnicy. Prawdopodobnie miałaby to być osoba z rodu Obi-Wana Kenobiego.

Przypomnijmy, że ostatnio J.J. Abrams spotkał się z Edem Speleersem, który stara się o rolę rycerza Jedi. Wcześniej reżyser w tej samej sprawie przesłuchiwał Johna Boyegę, Jesse Plemonsa, Matthew Jamesa Thomasa i Raya Fishera. Casting ciągle trwa. Zdjęcia mają ruszyć w ciągu kilku miesięcy. Ekipa będzie pracowała w Wielkiej Brytanii.

Dotychczas w obsadzie “Star Wars: Episode VII” znaleźli się już Ian McDiarmid (imperator Palpatine), Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Harrison Ford (Han Solo), Mark Hamill (Luke Skywalker) i Carrie Fisher (księżniczka Leia), a także Jack O’Connell. Adam Driver najprawdopodobniej zagra główny czarny charakter. Na ekranie ponownie zobaczymy również R2-D2. Zaproszenie do rozmów na temat ról filmie otrzymali ponadto Gary Oldman, Zac Efron, Jack Reynor, Jesse Plemons, Michael Fassbender, Michael B. Jordan, Saoirse Ronan i Hugo Weaving.

Obraz zagości w kinach 18 grudnia 2015 roku.

Lupitę Nyong’o w polskich kinach można obecnie zobaczyć w thrillerze “Non-Stop”.

gal | Collider.com

Dodano:
Tagi: , , , , , , , , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio