» Newsy

Timbaland dołącza do gwiazd Orange Warsaw Festival

15 czerwca na Orange Stage wystąpi jedna z największych gwiazd amerykańskiego r&b. Drugi dzień czerwcowego festiwalu uświetni Timbaland.


Timbaland wydał trzy solowe płyty, jest twórcą podkładów muzycznych i reżyserem dźwięku. W środowisku uchodzi za pioniera elektronicznych beatów oraz mocnych, nierównomiernych basów. Światową sławę przyniosła mu w 1997 roku produkcja płyty Aaliyah – “One in a milion”. Do tej pory współpracował z takimi wykonawcami jak: Nelly Furtado, The Pussycat Dolls, Justin Timberlake, 50 cent, One Republic, a ostatnio z Beyonce i Jay’em Z. W latach 2006 – 2007 aż 16 wyprodukowanych przez niego utworów znalazło się w najlepszej dziesiątce listy Bilboard Hot 100.

Orange Warsaw Festiwal jest organizowany po raz siódmy, w dniach 13 – 15 czerwca na Stadionie Narodowym. Oprócz Timbalanda będzie można posłuchać m.in. Kings of Leon, Florence And The Machine, David Guetta czy Snoop Dogg. Artyści wystąpią na dwóch scenach Orange Stage i Warsaw Stage. Szczegółowe informacje na temat festiwalu i biletów można znaleźć na stronie Orangewarsawfestival.pl

Natalia Romaniuk

Dodano:
Tagi: , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio