» Newsy

Wokalista Green Day prawie u Judda Apatowa

Do sieci trafił fragment filmu “This is 40″ z udziałem Billiego Joe Armstronga z Green Day. Reżyser Judd Apatow usunął jednak scenę z muzykiem z ostatecznego montażu.

Obraz opowiada historię Pete’a i Debbie, bohaterów znanych z “Wpadki”, w których wcielali się Paul Rudd i Leslie Mann. Tym razem obserwujemy ich perypetie po czterdziestce. Organizacja okrągłych urodzin, problemy z dziećmi, nadchodząca starość – to tylko niektóre z problemów, którym para będzie musiała stawić czoła.

W usuniętej scenie wokalista Green Day, który gra siebie samego, omawia z głównym bohaterem plany dotyczące pobocznego projektu, w którym chce połączyć norweski death metal z muzyką w stylu Belle & Sebastian. Z fragmentu dowiadujemy się też, że największym problemem Armstronga dotyczącym jego kariery jest to, że sprzedaje za dużo płyt. Klip prezentujemy poniżej.

W komedii występują również Megan Fox, Albert Brooks, John Lithgow, Chris O’Dowd, Jason Segel i Maude Apatow, Charlyne Yi, Jason Segel i Melissa McCarthy. Polska premiera planowana jest na 15 lutego 2013 roku.

18 czerwca trio zagra w łódzkiej Atlas Arenie. Zespół wystąpi promując wydaną w tym roku płytową trylogię “¡Uno!”, “¡Dos!”, “¡Tré!”.

aka | gigwise

Dodano:
Tagi: , ,
.

Polecamy: Show Film Studio