6. Festiwal Filmowy Pięć Smaków zakończony
Główną nagrodę zakończonej wczoraj, 30 października, szóstej edycji Festiwalu Filmowego Pięć Smaków, zdobył tajski film P-047 w reżyserii Kongdeja Jaturanrasamee. Wyróżnienie trafiło do rąk Daina Saida za film Bunohan.

