Teatr i sztuka

Uwaga konkurs! Przeżyj spotkanie trzeciego stopnia.

Już za jutro w Teatrze STUDIO odbędzie się prapremiera spektaklu Iwana Wyrypajewa UFO. KONTAKT.Przedstawienie, będące dyplomem studentów IV roku krakowskiej PWST, reżyseruje sam autor.


Spektakl ten przygotowujemy na podstawie mojego scenariusza do filmu, którego w końcu nie nakręciłem. Pomysł był taki, że spotykałem się z ludźmi, którzy mieli kontakt z UFO. Byli to ludzie z różnych krajów i kontynentów: z Australii, USA, Anglii, Rosji i nawet z Polski. Ludzie ci opowiadali mi o swoich kontaktach z pozaziemską cywilizacją i o tym, jak w konsekwencji tych kontaktów zmieniło się ich życie, ich spojrzenie na otaczający ich świat i na swoje miejsce w tym świecie. Z pewnych powodów, nie udało mi się nakręcić tego filmu, ale wywiady przeprowadzone z tymi ludźmi zostały. Wspólnie ze studentami IV-ego roku krakowskiej PWST postanowiliśmy dać szansę tym osobom na to, by zostały wysłuchane. Opowiemy ich historie widzom i dzięki temu dostarczymy ludziom tę cenną informację, którą nasi bohaterowie otrzymali z kosmosu. Istnieje, co prawda, jeden ważny szczegół, który póki co trzymamy w sekrecie i o którym widz dowie się dopiero po obejrzeniu naszego spektaklu. Zapraszamy zatem wszystkich, którzy chcą poczuć się częścią tego wszechświata – na temat sztuki UFO. KONTAKT wypowiedział się sam autor.

My mamy dla Was konkurs. Napiszcie do nas, jak Waszym zdaniem wyglądają obce cywilizacje. A może kiedyś sami mieliście z nimi KONTAKT? Czekamy na maile pod adresem : konkurs@kulisykultury.pl. Autorów najciekawszych prac nagrodzimy wejściówkami na spektakl UFO.KONTAK, który odbędzie się 28 października o godzinie 19:00 w Teatrze Studio.

Dodano:
Tagi: , , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio