Teatr i sztuka

Tango Piazzolla – patronat Kulis Kultury

„Tango Piazzolla” to elektryzujące, pełne namiętności muzyczno-taneczne przedstawienie do muzyki Astora Piazzolli, legendarnego argentyńskiego geniusza tanga, którego utwory zna cały świat! Najbardziej teatralny taniec stał się kanwą niepowtarzalnego spektaklu.

 

  W inscenizacji Teatru Rampa aktorzy za sprawą śpiewanego i tańczonego tanga przeniosą nas w świat argentyńskich knajp, pełnych gorących namiętności i pożądań, gdzie przypadkowe spotkanie w tańcu może zmienić całe życie… Najbardziej znane utwory Piazzolli, zmysłowe i ogniste tanga i oczywiście znakomici aktorzy, a wśród nich gwiazdy sceny i  telewizji  – Tamara Arciuch i Stefano Terrazzino. Pełen erotyzmu i pasji taniec wydobędzie skrywane przez bohaterów uczucia: pożądanie, tęsknotę, miłość i nienawiść. Czy nieszczęśliwa miłość zostanie odwzajemniona, a idealny partner do tanga okaże się tym jedynym? W Teatrze Rampa gorące emocje na scenie podnoszą temperaturę na widowni, a nogi same rwą się do tańca!

Musisz to zobaczyć, ale tylko z nią lub z nim, bo „do tanga trzeba dwojga zgodnych ciał i chętnych serc”…

Występują: TAMARA  ARCIUCH,  STEFANO TERRAZZINO,

Kamila Boruta-Hycnar, Agnieszka Fajlhauer, Dominika Łakomska, Agnieszka Findysz, Brygida Turowska, Sylwia Najah, Piotr Bułka, Konrad Marszałek, Mieczysław Morański, Patryk Pawlak, Rafał Supiński

Scenariusz i teksty piosenek: Anna Burzyńska

Muzyka: Astor Piazzolla

Reżyseria i scenografia: Witold Mazurkiewicz, Robert Talarczyk

Choreografia: Jakub Grzybek

Aranżacje: Krzysztof Maciejowski

Przygotowanie wokalne: Gabriel Menet

Kostiumy: Ewa Gdowiok

 

premiera 15 listopada godz. 19.00

16, 17, 28, 29, 30 listopada godz. 19.00

 

bilety w cenie 50 i 40 PLN, sprzedaż online www.teatr-rampa.pl,

rezerwacja – Kasa Teatru Rampa, tel 22 679 89 76, bow@teatr-rampa.pl

Dodano:
Tagi: , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio