» Newsy

Archive komponuje dla polskiego “Sępa”

Pierwszy raz w historii polskiej kinematografii, całą ścieżkę dźwiękową filmu stworzy znany, brytyjski zespół muzyczny Archive.

Archive, po obejrzeniu fragmentów filmu “Sęp”, zgodził się, żeby cały klimat filmu zbudowany został na najlepszych kawałkach zespołu.

Znany krytyk muzyczny, Piotr Metz jest zachwycony pomysłem – Archive, to – jak twierdzi – „wymarzona muzyka filmowa. Wszystko, co dotąd stworzyli to jakby ścieżka dźwiękowa nieistniejącego filmu”. Według Metza Archive wyróżnia „unikatowe łączenie gatunków oraz fantastyczna niezgoda na bycie trendy”.

Producenci “Sępa” obiecują film wysokiej jakości. Fakt, że do stworzenia muzyki wybrano gwiazdy światowej klasy potwierdza, że poważnie traktują obietnice złożone widzom. Thriller “Sęp” to nie tylko doskonała muzyka, ale także genialny scenariusz.

W głównych rolach zobaczymy Michała Żebrowskiego, Pawła Małaszyńskiego, Annę Przybylską, Daniela Olbrychskiego, Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Grabowskiego i Mirosława Bakę.

Do tej pory fabuła filmu trzymana była w tajemnicy. Niebawem planowana jest premiera zwiastuna filmu, który ma dać przedsmak tego, czego widzowie mogą się spodziewać w kinach.

“SĘP” w kinach od 11 stycznia

Dodano:
Tagi: , , , , , , , , ,
.

Polecamy: Show Film Studio