» Newsy

Tom Jones w Warszawie

28 czerwca w Sali Kongresowa w Warszawie wystąpi Tom Jones.


Tom Jones w rodzinnej Walii, znany jako “Jones the Voice “, pozostaje jedną z trwalszych osobistości w branży muzyki rozrywki. Moc jego wokalu, talent i charyzmatyczna osobowość czyni go jednym z najbardziej szanowanych, podziwianych i kochanych wykonawców muzyki popularnej.

Tom Jones utrzymuje swoją popularność przez ponad cztery dekady a krytycy na całym świecie są zgodni w pełnych podziwu recenzjach zarówno jego nagrań jak i występów.

Artysta jest najbardziej znany z hitów “Kiss”, “Delilah” i “If I Only Knew”. Był zaangażowany w Red White & Blues Martina Scorsese , a w 2004 roku wydał album hitów zespołu z Jools Holland w Wielkiej Brytanii.

Wydana w 2012 roku płyta “Praise & Blame” jest powrotem do korzeni. Album został nagrany w całości w studiu Petera Gabriela w Bath w Anglii, wyprodukowany przez Ethana Johnsa (Kings of Leon, Ryan Adams).

Po sukcesie “Praise & Blame” w 2012 Tom Jones wydał kolejne dzieło “Spirit In The Room”. Podobnie jak jego poprzednik, zestaw zachwyca – głównie swoją prostotą, elegancją, surowością i uduchowieniem. Na albumie towarzyszą Walijczykowi m.in. Leonard Cohen, Paul Simon i Paul McCartney.

W 2006 roku Tom Jones otrzymał tytuł szlachecki a w 2012 wystąpił na koncercie Queens Diamond Jubilee w Buckingham Palace.
Bilety już w sprzedaży na LiveNation.pl

Ceny biletów: 385 zł – 297 zł parter, 253 zł – amfiteatr, 220 zł – balkon/kanapki, 198 zł – dostawki, 198 zł – niepełnosprawni. Oferta VIP dostępna na PerfectPR.pl.

aka | live nation

Dodano:
Tagi: ,
.

Polecamy: Show Film Studio